تبلیغات
ریاضیات پایه و آموزش عالی - روش‌های دانش‌آموزان برتر سوم راهنمایی چیست؟(پای صحبت محمد احمدوند شاهوردی دانش آموز برتر کانون فرهنگی آموزش)
 
مرکز موسس: سما واحد کرمان


استاد: ناصر توحیدپور
  :: مدیر وب سایت : ناصر توحیدپور
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

اولین وبسایت رسمی ریاضیات مراکز سمای ایران

محمد احمدوند شاهوردی، سوم راهنمایی با میانگین تراز 7075

1- استفاده‌ی مفید از وقت: من از همه‌ی زمانی که معلم برای تدریس می‌گذارد استفاده‌ی مفید می‌کنم و به دقت گوش می‌دهم. موقع مطالعه هم خوب تمرکز می‌کنم و حواسم پرت نمی‌شود؛ به همین دلیل ساعت مطالعه‌ام مفید است و خسته‌کننده نیست.

2- دفتر برنامه‌ریزی: این دفتر را به دقت پر می‌کنم. از آن‌جا که معتقدم میزان مطالعه‌ی تستی و تشریحی مهم است این قسمت را هم در دفترم یادداشت می‌کنم.

(دوستان که دفتر برنامه ریزی ندارند در صورت امکان تهیه نمایند و در صورتی که نمیتوانند با تهیه لیست ساعات مطالعه و زمان های مهم بصورت روزانه و هفتگی در قالب جدول بر اساس تاریخ زمان بندی صحیح و نمودارهای پیشرفت درسی خودشان را ثبت نمایند.)3- هدف‌گذاری برای پیشرفت: هدف را باید تعیین کرد تا بدانی چه‌قدر زمان برای رسیدن به آن نیاز داری، چه‌طور سؤالاتی را باید حل کنی، چه درس‌هایی بیش‌تر اهمیت دارند، نسبت مطالعه‌ی هر درس نسبت به کل زمان مطالعه را باید یادداشت کنی. همه‌ی این‌ها بستگی به هدف‌گذاری دارد که هر دانش‌آموزی برای خودش تعیین می‌کند. پس از آزمون دادن خودت را با خودت مقایسه می‌کنی و می‌فهمی درس خواندنت مفید بوده یا نه!

:: مرتبط با: موضوعات جالب ریاضی ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید